Вагітність

Ознаки вагітності в перший день

Ознаки вагітності в перший день
Чи можливо відчути перші ознаки вагітності в перший день? Це питання досить спірне і обговорюваний, адже мільйони матусь з усього світу задаються їм під час планування малюка. Ця тема має величезну кількість нюансів і підводних каменів, про які ми і поговоримо в сьогоднішній статті.
Зміст

 1. Симптоми в перші дні до затримки місячних
 2. Чи можуть симптоми відсутні?
 3. Прояви в перші два тижні
 4. Найбільш ранні ознаки
 5. Медичні симптоми
 6. Як змінюються відчуття у жінки
 7. симптоми у жінки в різні періоди циклу
 8. Після настання овуляції
 9. Після менструації
 10. Після затримки менструації
 11. відрізняються ознаки при другій вагітності від першої
 12. Підводимо підсумки
 13. Відео

Симптоми в перші дні до затримки місячних

Щоб зрозуміти, чи може майбутня матуся відчути будь-які симптоми в перші дні вагітності, слід знати фізіологію жіночого тіла. Зміни в організмі починають відбуватися вже з моменту злиття сперматозоїда і яйцеклітини. А після впровадження плодового яйця в стінку дітородного органу майбутня матуся теоретично може відчути перші прояви цікавого положення.

Ознаки вагітності в перший день
При цьому симптоми можуть мати наступний характер:

 • Підвищена стомлюваність.
 • Легка або сильна нудота, що виникає переважно в ранковий час.
 • Тягнуть відчуття в нижній частині живота, що нагадують менструальні болі.
 • Посилення чутливості молочних залоз.
 • Часта зміна настрою.
 • Зміна смакових пристрастей.
 • Посилення про Онянов.
 • Часті позиви до сечовипускання.

Крім цього, жінка може помітити незначні кров’янисті виділення, які свідчать про імплантацію. Кров виділяється з-за пошкодження маткової стінки плодовим яйцем. Багато дівчат плутають такі виділення з менструацією, але це ні так.

Ознаки вагітності в перший день
Зіткнувшись з такими симптомами, багато дівчат вважають, що настав зачаття. Так буває не завжди, адже вищеописані симптоми також характерні для передменструального синдрому.

ВАЖЛИВІ НОВИНИ:

Чи можуть симптоми відсутні?

Нерідко трапляється так, що на ранніх термінах після зачаття будь-які ознаки відсутні на протягом перших декількох тижнів. Це відбувається, як правило, при незапланованої вагітності. При цьому майбутній матусі навіть не приходить в голову питання про те, як проявляються перші симптоми цього цікавого положення.

Ознаки вагітності в перший день
Деякі розбіжності також виникають через те, що в гінекологічній практиці використовується два способи розрахунку терміну вагітності — акушерський і ембріональний. Акушерський вважається від першого дня останньої менструації. Тобто, по суті, на першому тижні акушерського терміну жінка ще й не вагітна, зараз лише йде підготовка її організму до даного хвилююча подія. Що стосується ембріонального терміну, то його розрахунок ведеться від дня імплантації. Обчислити цю дату досить складно, тому гінекологи використовують саме акушерський метод розрахунку.

Прояви в перші два тижні

Якщо мова йде про ембріональний терміні, то вже в перші 14 днів після впровадження ембріона в маткову стінку жінка може відчути зміни в своєму організмі. Це відбувається, як правило, на 7-10 день після зустрічі сперматозоїда з яйцеклітиною. При цьому у майбутньої матусі може розвинутися така симптоматика:

 • Базальна температура залишається підвищеною, а не падає, як перед початком менструації. Це можуть помітити дівчата, які користуються цим методом для планування і контролю вагітності.
 • Можуть з’явитися мізерні кров’янисті виділення, які свідчать про впровадження плодового яйця в стінку матки.
 • Швидка втомлюваність, зміни настрою, апатія.
 • Головний біль, нудота, блювота.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Мікроінсульт у чоловіків: симптоми, перші ознаки

Можливо, вам буде цікаво: Як зняти кільце з опухле пальця в домашніх умовах при вагітності
Пізніше список симптомів розширюється. Для підтвердження цікавого положення дівчина може провести тест в домашніх умовах. Придбати його можна в будь-якій аптеці. Якщо мова йде про ранньому терміні, слід вибрати виріб з високою чутливістю. Проводити тест найкраще в ранковий час.

Ознаки вагітності в перший день
Для точного підтвердження зачаття жінці необхідно здати кров на хоріонічний гонадотропін людини. Цей аналіз дозволяє виявити вагітність вже на 3-4 день після імплантації, тобто через 7-10 днів після зачаття.

Найбільш ранні ознаки

Відомо, що вагітність настає в жіночому організмі в день овуляції. Саме в цей період дозріла яйцеклітина виходить з яєчника і готується до злиття зі сперматозоїдом. Це відбувається приблизно на 12-14 добу після місячних, в залежності від тривалості менструального циклу (28, 30 або 32 дня). Самим раннім ознакою при цьому вважається кровотеча імплантації.
Думка експертаКсенія ДунаеваЕксперт по роботі з користувачами і модератор коментарів. Вища медична освіта і наявність більше 5 років реальної практікі.Спросіть у КсенііІмплантаціонное кровотеча — це кров’янисті виділення у жінки слабкого або помірного характеру в момент впровадження плодового яйця в стінку дітородного органу, тобто матки. Іноді ця ознака залишається непоміченим, тому не варто хвилюватися, якщо в дні передбачуваної імплантації ніяких виділень майбутня матуся не помітила.
Ще одна ознака, за допомогою якого з великою вірогідністю можна запідозрити настання вагітності, це підвищена базальна температура. Таким методом діагностики користуються багато представниць прекрасної половини під час планування малюка. Відомо, що під час овуляції БТ підвищується, а перед місячними, навпаки, падає. Якщо цього падіння не сталося, цілком можна припустити, що в родині скоро буде поповнення.

Детальніше про особливості вимірювання базальної температури під час виношування малюка читайте в нашій статті.

Медичні симптоми

Якщо говорити про ранні ознаки, які може побачити акушер-гінеколог, то тут мова йде про такі особливості:

 • Збільшення дітородного органу в розмірах.
 • зміна форми або обсягу матки.
 • розм’якшення шийки.
 • Виражена асиметрія органу.

Кожна дівчина должн а чітко розуміти, що її організм індивідуальний, тому не можна з точністю припустити, які саме прояви на ранніх термінах після зачаття будуть у неї. Відгуки жінок свідчать про те, що вже з перших днів вагітності у них сильно підвищився або, навпаки, знизився апетит.

Ознаки вагітності в перший день
Багато також кажуть про те, що їх, як то кажуть, потягнуло на солоненьке. Як показує досвід, це один з найперших і явних ознак настання цікавого положення.
Можливо, вам буде цікаво: 8 тиждень вагітності

ГАРНІ НОВИНИ:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Волоський горіх при грудному вигодовуванні новонародженого. Чи можна в перший місяць, користь

Як змінюються відчуття у жінки

Виходячи з досвіду багатьох майбутніх матусь, можна з упевненістю сказати про те, що до самих ранніх ознак після зачаття можна віднести зміна емоційного стану у дівчини. Уже з перших днів вагітності жінка може помітити, що вона стала більш дратівливою, схильної до плаксивості і змінам настрою. Крім цього, симптоми можуть бути наступними:

 • Різкі зміни емоційного стану.
 • Зниження або, навпаки, посилення сексуального потягу.
 • Поява різних страхів, особливо якщо дівчина вже в курсі свого нового стану.
 • Загострення смаку та нюху. Деякі запахи і продукти можуть викликати огиду або сильно залучати майбутню матусю.

Приблизно на 3-5 тижні симптоматика доповнюється диспепсическими розладами. При цьому можуть виникнути метеоризм, відрижка, печія, нудота, блювота. Нерідко матусю турбують головні болі, запаморочення, часті позиви в туалет, посилення чутливості грудей, що тягнуть болі в нижній частині живота і в області попереку.

Ознаки вагітності в перший день
Слід розуміти, що навіть наявність вищеописаних симптомів не гарантує настання вагітності . Часто трапляється так, що при довгому плануванні дитини жінка просто вселяє собі розглянуті ознаки. Підтвердити цікаве положення можна тільки за допомогою аналізу крові на ХГЧ.

Симптоми у жінки в різні періоди циклу

Жіночий організм — це досить складний і багатогранний механізм, в якому всі процеси тісно взаємопов’язані . Визначити, чи настав зачаття, можна по проявах, які спостерігалися у майбутньої матусі в тій чи іншій частині менструального циклу.

Після настання овуляції

Якщо зачаття відбулося, то перші ознаки цікавого положення з’являться вже після овуляції. Це стосується, в першу чергу базальної температури і имплантационного кровотечі. Температуру в прямій кишці слід вимірювати щодня протягом усього циклу. Отримані дані потрібно фіксувати на спеціальному графіку або в щоденнику. Проводити процедуру необхідно в один і той же час доби, бажано вранці після пробудження, не встаючи з ліжка.

Під час овуляції базальна температура підвищується на 0.4-0.5 ° C. За кілька днів до місячних ці показники знову знижуються. Якщо ж зниження відміток на термометрі не відбулося, цілком ймовірно, що наступила вагітність.

Ознаки вагітності в перший день
Після злиття яйцеклітини і сперматозоїда плодове яйце рухається в матку, щоб там прикріпитися до стінки дітородного органу. Тут ембріон прикріпиться до слизистого шару і буде розвиватися протягом 9 місяців. Під час впровадження плодового яйця у жінки часто спостерігаються слабкі кров’янисті виділення. Це і є так зване кровотеча імплантації або найраніший ознака настання вагітності.

ЦІКАВІ НОВИНИ:

Після менструації

Симптоми зачаття у майбутньої матусі після місячних можуть виникнути лише в тому випадку, якщо у неї нерегулярний цикл . Дане явище трапляється рідко, проте, медичній практиці відомі такі випадки. При цьому овуляція відбувається на самому початку наступного менструального циклу. Іноді трапляється й так, що менструація йде вже після настання запліднення. Це явище в медичній практиці називають обмиванням плода. Можливі й інші причини розвитку кровотечі:

 • Різке падіння рівня гормонів.
 • Починається викидень.
 • позаматкової кріплення плодового яйця.
 • Відшарування плаценти.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Чим небезпечний підвищений цукор при вагітності

Можливо, вам буде цікаво: ХГЧ при вагітності на ранніх термінах: таблиця по днях
при благополучно розвивається вагітності дівчина буде відчувати такі характерні ознаки, як нудота, травні розлади, часті зміни настрою, зміни смаку, загострення нюху і інше.

Після затримки менструації

Задер ка місячних — це найголовніший і вірний симптом настав зачаття при регулярному циклі у дівчини. Під час впровадження плодового яйця в стінку матки починається наростання ендометрія дітородного органу, що допомагає зберегти плід. Внаслідок цього місячні припиняються. Разом з цим починається гормональна перебудова організму.

Ознаки вагітності в перший день
В ньому підвищується вироблення різних гормонів, необхідних для нормального розвитку ембріона. При цьому у майбутньої матусі з’являються такі симптоми:

 • Нудота, зміна смакових пристрастей.
 • Підвищення або, навпаки, зниження апетиту.
 • Часті зміни настрою .
 • Емоційна сприйнятливість, пригніченість, дратівливість.
 • Посилення нюху.
 • Травні розлади — здуття, відрижка, печія, запори.
 • посилення чутливості грудей, потемніння сосків.

Щоб упевнитися в настанні вагітності вже з перших днів затримки дівчина може провести тест. Чим більше днів затримки, тим з більшою ймовірністю вдається визначити настало зачаття, адже рівень ХГЧ зростає з кожним днем.

Хочете знати, як правильно вибрати тест для домашньої діагностики? Тоді пропонуємо вам прочитати статтю на цю тему.

відрізняються ознаки при другій вагітності від першої

Як показує практика, прояви при другій і наступних вагітностях мало чим відрізняються від попередніх. Вкрай рідко трапляється так, що жінка починає помічати своє цікаве положення вже з перших тижнів, а тим більше, з першого дня. єдина відмінність, про який часто говорять представниці прекрасної половини, це те, що перші симптоми починають з’являтися трохи раніше.

Ознаки вагітності в перший день
Тут слід зазначити такі особливості:

 • Живіт округляється раніше, що пов’язано зі слабкістю м’язів в області очеревини.
 • раніше починають відчуватися ворушіння дитини.
 • Груди не така чутлива, як при першій вагітності.

Відчуття перших ознак на ранніх термінах також пов’язано з тим, що дівчина інтуїтивно відчуває ці прояви, адже вона вже сталк івалась з ними. В іншому правління цікавого положення мало чим відрізняються.

Підводимо підсумки

Отже, ми з’ясували, що до головних перших ознаках вагітності на самих ранніх термінах можна віднести наступні прояви:

 • Затримку менструації.
 • кровотеча імплантації.
 • Збереження підвищеної базальної температури.
 • Посилення або, навпаки, зниження апетиту.
 • Загострення нюху.
 • Емоційну нестабільність.

При цьому важливо розуміти, що всі ці симптоми не гарантують настало зачаття. Для підтвердження цікавого положення жінці необхідно провести тест, а також здати аналіз крові на ХГЧ.

Ознаки вагітності в перший день
Детальніше про ХГЧ на ранніх термінах ви зможете дізнатися, прочитавши одну з наших статей. Вся необхідна інформація знаходиться тут.

Відео

Більше інформації на задану тему ви зможете отримати, подивившись цей невеликий відеоролик. обов’язково перегляньте його до кінця і при бажанні поділіться своєю думкою.

Оцінити статтю
[Усього: Середній: ]

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Схожі статті

35 тиждень вагітності

Serega

24 тиждень вагітності

Scooby

9 тижнів вагітності

Sasha

19 тиждень вагітності. Фото, як часто повинен ворушитися дитина, що відбувається з мамою, малюком, розмір плода

Tanya

Прогестерон. Норма при вагітності по тижнях, 17 — ОН вище, нижче норми

Maria

18 тиждень вагітності

Coolio

Чи може діва завагітніти

Megusta

Тести на вагітність. Фото по днях після овуляції, до затримки, на маленькому терміні

Andrey

Фемітест — тест на вагітність

Elena

Чи можна мастурбувати під час вагітності

Pasha

14 тиждень вагітності

Marina

12 тижнів вагітності. Фото живота, плода, УЗД, що відбувається, чи можна дізнатися стать дитини

Pasha

Залишити коментар