Презентація інноваційного навчального проекту університету “Львівський Ставропігіон”

ПІД ПАТРОНАТОМ МІЖНАРОДНОГО ЦЕНТРУ ВПРОВАДЖЕННЯ ПРОГРАМ ЮНЕСКО
з підготовки експертів – аналітиків

Програма підготовки передбачає підвищення кваліфікації кадрів, що вже залучені в відповідну діяльність у різних демократичних інститутах незалежної України, або мають хист та мотивацію до діяльності в сфері експертно-аналітичної та консалтингової діяльності.
Програмою передбачена сертифікація кваліфікації експертів – учасників програми різного рівня: від експерта по напрямку до системного аналітика та прогностика.
З врахуванням актуальності та унікальності нашої програми, крім здійснення підготовки слухачів із залученням на конкурсній основі викладачів, що відповідають вимогам Програми, нами передбачено організацію науково-дослідницького та консультативного процесу. Крім того, випускники цієї програми будуть мати можливість приймати участь у консультативній діяльності.
Перші кроки до формування професійного експерта –аналітика Ви зробите, приймаючи участь в проектно-консультативному семінарі «Інтелектика експертно-аналітичної діяльності».
У процесі навчання слухачі одержать знання, відомості та практичні навички, необхідні для здійснення місії політконсалтінга, медіа-аналітика, економічного консалтінга, бізнес-аналітика та консультанта, системного аналітика, прогностика та відповідний СЕРТИФІКАТ

Запрошуємо до партнерства та співпраці науковців, викладачів, бізнес-тренерів, аналітиків та експертів з різних галузей, громадських та політичних діячів

ПРЕЗЕНТАЦІЇ НОВОГО ПРОЕКТУ ВІДБУВАЮТЬСЯ ПО СЕРЕДАХ ЗА АДРЕСОЮ: вул. ВИННИЧЕНКА, 30, 4-й поверх, к-7 з 18 години.
ПОЧАТОК ЗАНЯТЬ – ПО МІРІ КОМПЛЕКТАЦІЇ ГРУП

Усіх бажаючих просимо реєструватися на сайті:

https://sites.google.com/site/instituteanalysts/contact-us

Звертатись за тел. +380632381225, 050-5010295; 067-313-03-93; ел. пошта: malina777@gmail.com