ЄВРОНОМЕРИ ТА УКРАЇНА

4 січня 2018 року інформаційне агенство «Глобальні віки» спільно з Міжнародним центром впровадження програм ЮНЕСКО провели відеозйомку сюжету з приводу збільшення кількості автомобілів з іноземною реєстрацією на теренах України.

В процесі роботи проведено інтерв′ю із перехожими у місті Львові з приводу таких питань:

  1. Як люди ставляться та сприймають автомобілі з іноземною реєстрацією («євробляхи»)?
  2. Чи готові придбати для себе такий автомобіль?
  3. Чому керівництво країни не вирішує питання із законодавством в цій сфері?

Оскільки, метою сюжету не було розкриття схем ввезення автомобілів до України, ми зупинилися на тому, як державна влада реагує на такі дії.

В сюжеті відображено наскільки в державі великий чиновницький апарат з дуже впливовими людьми, які не мають бажання змінювати життя українського суспільства на краще. Логічно відображено, що вказаний корупційний апарат мусить хтось спонсорувати, а одними із найбільших спонсорів є автолоббісти, яким аж ніяк не вигідно щоб пересічні українці могли придбати автомобіль по доступній ринковій ціні.

З усього сказаного та почутого можна зробити висновок, що суспільству потрібно об′єднуватися, адже сила лидей проявляється у спільній та колективній роботі, а не в поодиночних виступах та заходах… Разом ми – сила, бо по іншому влада не чує свій народ!

СЮЖЕТ ПІДГОТУВАЛИ:

ІА «Глобальні віки», МЦВП ЮНЕСКО, кореспондент ІА «Глобальні віки» та член МЦВПЮ – Василь БІДЯК, оператор – Петро ГУТНИК, інтерв′ю щодо норм законодавства Україні з ШВЕЦЬ Т.А. – юристом, генеральним директором ТОВ «УГ «Генеральний лев».