Благодійний фонд родин загиблих Героїв України “Сумна квітка” МЦВП Юнеско

Висловлюємо вдячність людям доброї волі які допомагали благодійному фонду на протязі 2017 року…..
1. #MariaDziedzan та #SoniaIwanczuk – за фінансову допомогу ( літній табір).
2. Вчителям, батькам та діткам зі Школи Українознавства ім. Володимира Великого м. Ковентрі Великої Британії – за активну громадську діяльність та допомогу.
3. Вчителям, батькам та дітям зі школи Українознавства ім. Тараса Шевченка м. Манчестер Великої Британії за надану матеріальну допомогу – закуплено подарунки дітям родин загиблих Героїв України – до свята Св.Миколая.
4. Родині Барські Михайлу, #IrenaAnna, Данилу та #LesiaMaria – за надану матеріальну допомогу.
5. Львівській поетесі, члену Національної спілки журналістів України, проректор і професор Міжнародної Академії літератури і журналістики, полковник козацьких військ України #АнгелінаОборіна. Вона видала 20 книг із них половину для дітей різного віку та два пісенника.
6.Письменниці ЛЮДМИЛІ РОМАНЮК – за подаровану збірку «Чарний промінчик» Вірші і казки для дітей.
7.Українській Громаді з міста Едінбурґ – за надану матеріальну допомогу.
8.Гуртку ОУЖ ім. Наталії Кобринської та людей доброї волі в м. Брадфорді, Велика Британія – за надану гуманітарну допомогу.
9.Щиро висловлюємо подяку – PROJECT UKRAINA 9000 ASSOCIATION OF UKRAINIANS IN SOUTH AUSTRALIA – за надану матеріальну допомогу – закуплено подарунки для дітей зі Сходу України Бахмутки та Слов’янська (Міжнародний фестиваль Ракітське сузір’я. А також подарунки на свято Св. Миколая.
10.Директору логістики ПАТ Львівської кондитерської фабрики «СВІТОЧ» Філіпповій Гелені Мирославівні за пізнавальну і цікаву екскурсію.
11.Щиро висловлюємо подяку Доктору Роману Біласу та його родині – за надану медичну допомогу.
12.#BogdanMadylus за допомогу у забезпеченні кухонною технікою для лікарні.
13.Thank You To Orest Supyk for his generous medical donations for Sumna Kvitka Charity in Lviv Ukraine helping the Ukrainian soldiers in the aggressive war with russia in Eastern Ukraine and the families of our Ukrainian War Heroes. Медична допомага для військових.
14.Благодійний фонд висловлює щиру подяку Hanja та #VlodkoShlachetko за особисто передані кошти та подарунки, дітям та дружинам воїнам, які загинули на Сході України.
15.Подяка родині #AnnaMatwijiwskyj з міста Ковентрі та Парафії Лютону за зібрані кошти для благодійного фонду.
16.#SlavaMadylus та Ihor за активну громадську діяльність та допомогу.
17. Голові Організації Українських Жінок у Великій Британії – Marija Finiv ,а також #GinaMandzij член головної управи ОУЖ у Великій Британії та Михайлу – за активну участь та допомогу нашому фонду.
18.Xop ” ВОЛЯ” з міста Manchester – за білети на концерт та за подарунки до св.Миколая для військових які на Сході України.
19. Директору департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівській ОДА #РоманКокотайло
20. Начальнику управління з питань праці та сімейної політики департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА #UlianaDorosh
21. Павлишину Степану Андрійовичу директору Львівської автомобільної школи ТСОУ за активну громадську діяльність,сприяння та допомогу.
22. Хамулі Василю Івановичу голові Львівської обласної організації ТСО України.
23. Турецькій компанії Onur – за фінансову допомогу благодійному фонду. За кошти яких були придбані подарункові картка до дня Св.Миколая.
Бажаємо Вам світлої Господньої радості, миру, здоров’я і благополуччя. Нехай защедрить Вас і Ваші родини Господь своїми щедрими і багатими милостями.