ЗАКАРПАТТЯ ПРИЙМАЄ ЕСТАФЕТУ СОЦІАЛЬНОГО МЕГА-ПРОЕКТУ «МІЙ ТАТО ЗАХИЩАЄ УКРАЇНУ!»

Кілька місяців тому у Львові стартував цей проект, який відбувається за підтримки голів Львівської обдержадміністрації Олега Сенютки та облради Ілька Колодія.
«Основна мета проекту «Мій тато захищає Україну!» є психологічна підтримка дітей учасників АТО, залучення їх до активного дозвілля, зокрема, через участь у творчих конкурсах (малюнку, фотографії, поезії тощо) та культурних заходах»,- зазначили його ініціатори та засновники .
Серед співорганізаторів цього заходу обласні та регіональні підрозділи Міноборони та МВС, продюсерський центр «Star School», відомі художники, поети, фотомитці та волонтери.

З перших днів мега-проекту його підтримала громадська організація «Мала Академія літератури і журналістики», зокрема, її незмінний керманич, заступник голови Правління Міжнародного Центру ЮНЕСКО, ректор МАЛіЖу, відомий українським письменник, учасник бойових дій, залужений журналіст України Василь Тарчинець, а також Правління Міжнародного Центру ЮНЕСКО в особі Голови Правління Валерія Попова.
За його участі відбулася урочиста церемонія відзначення переможців літературно-мистецьких конкурсів.
Результати творчих конкурсах, що проходили у чотирьох номінаціях та трьох вікових групах отримали високу оцінку журі та керівництва Малої Академії літератури і журналістики.
Варто сказати, що всі переможці літературно-мистецьких конкурсів зараховані членами Малої Академії літератури і журналістики.
Є у планах МАЛіЖу також видати спеціальний номер журналу-газети для школярів «Сузір’я», опублікувати твори лауреатів та переможців.
Знаменно і те, що цей чудовий проект підтримали також на Закарпаттті, зокрема, Закарпатська облдержадміністрація, Закарпатська облрада, Громадська організація “Мала Академія літератури і журналістики”, Міжнародний Центр ЮНЕСКО, Міжгірська райдержадміністрація, Міжгірська райрада та Міжгірський профліцею.
Влітку, 3 липня ц.р. у мальовничому селищі Міжгір’ї відбудеться урочиста церемонія передачі естафети соціального мега-проекту «Мій тато захищає Україну» та запалення ватри дитячої творчості відбудеться на ХІІ Міжнародному фестивалі юних поетів і прозаїків, журналістів, митців фото і малюнку, авторської пісні та літературно-мистецьких композицій “РЕКІТСЬКЕ СУЗІР’Я-2015” та ІІ МОСТА МИРУ “БОЖЕ ВЕЛИКИЙ, СВЯТИЙ І ЄДНИЙ – НА М УКРАЇНУ І МИР ЗБЕРЕЖИ!”
Є велика надія на те, що до активної участі у цьому інноваційному, соціальному проекті долучаться школярі Закарпаття, вихованці Малої Академії літератури і журналістики.

Прес-служба Малої Академії літератури і журналістики