Міжнародний форум з проблем демократії, світової економіки, державного розвитку та освіти

В рамках 10-го Міжнародного форуму, присвяченого проблемам демократії, світової економіки, державного розвитку та освіти, що відбувся в Досі, столиці Катару, 31 травня – 2 червня 2010 року під егідою ООН в присутності представників близько 60 країн (представники держав, урядовці, визначні політики, економісти, науковці, експерти) була визначена необхідність створення на академічному рівні в різних країнах світу навчальних та науково-практичних експерно-аналітичних структур, які змогли би дати реальну аналітичну оцінку соціальним, політичним та економічним подіям у світі та підвищувати кваліфікацію фахівців з цієї проблеми.

Ініціатори проекту:

Представники від України на 10-му Міжнародному форумі в Досі (Катар)

Кміт Я.М. – професор, ректор-співзасновник Університету «Львівський Ставропігіон», що є Асоційованим членом Міжнародного Центру впровадження програм ЮНЕСКО,

Рамдан А. – експерт-аналітик, журналіст, засновник видання «Навколо України».

Мета та завдання проекту:

Об’єднати науковий, експертний та бізнес потенціал, для того щоб забезбечити функціонування науково-практичної та експерно-аналітичної органіцації – Інституту політичної та економічної експертизи і дати можливість партнерам цього проекту брати участь в науково-дослідній та навчально-практичній роботі.

Структура організації:

Інститут політичної та економічної експертизи (ІПЕЕ) включає в себе Навчально-аналітичний Центр (проводить навчання за кваліфікацією «експерт-аналітик» з подальшою можливістю співпрацювати з ІПЕЕ та Науково-дослідний аналітичний Центр (об’єднує як незалежних науковців-аналітиків, так і експертно-аналітичні групи чи організації).

Запрошуємо до партнерства та співпраці:
Науковців
Викладачів
Бізнес-тренерів
Аналітиків та експертів з різних галузей (аналітичні групи)
Підприємців
Громадських діячів

Усіх бажаючих просимо реєструватися: https://sites.google.com/site/instituteanalysts/contact-us або звертатись: за тел. +380632381225, ел.пошта: malina777@gmail.com

Проект-менеджер, науковий співробітник (ІПЕЕ) – Миколишин А.І.