Проект “Оздоровча Долина”

 

Міжнародний Центр впровадження Програм ЮНЕСКО в та Національний природний парк «Подільські Товтри» разом з італійським партнером “Національна Асоціація Італійських Діабетичних спортсменів” розробили та започаткували Міжнародний італійсько-український медичний  проект “Оздоровча  Долина”.

Мета  проекту: Лікування та профілактика хвороби  – цукрового діабету, як глобального негативного явища як на території України так і в Європі, створення та будівництво відкритого стаціонарного санаторію для профілактики  та лікування, як найбільш ширшого статусу населення, незалежно від стану захворювання та фінансового забезпечення людини.

Методика  лікування буде проводитися  мішаними методами: від традиційного медикаментозного до  фітотерапії. Залучення нових форм та видів прогресу в профілактиці та пропаганді здорового методу життя, як хворих так і здорових громадян України.

В Україні перебувала делегація Італійських партнерів, яка вивчала потребу у технічних та фінансових можливостях та ресурсах України для впровадження цього проекту. Було підписано трьох сторонню угоду про наміри та створено координаційну групу для надання проекту офіційного статусу. Також до співпраці над проектом запрошено державні органи України , які дякуючи своєму патронату нададуть інформаційну та агітаційну базу.