Санітарно-лікувальна зона “Соліна”

Санітарно – лікувальна зона “ Соліна ” ( Проект всесвітнього дитячого лікувально-реобілітаційного центру ) знаходиться в межах Добромильського району Львівської обл.( до Добромиля – 4 км. ). Згідно еколого – географічної ситуації у країні, місце розташування зони знаходиться в одній з найчистіших територій України.
Завдяки унікальним природно – географічним умовам розташування зони, на протязі певного проміжку часу лікує хвороби кісткового туберкульозу, а також його легеневі форми, цілюще діє на астматиків , яких додатково можна лікувати в соляних шахтах (як це робиться в Солотвино, Закарпатської обл., де на сьогоднішній день сформований пакет замовлень з іноземців на півроку вперед, котрі розплачуються валютою) . Аналога природнім умовам у світі не існує . Для порівняння, лікувальні установи легеневого профілю в Сон-Бадені та Лезені-Швейцарія, Мерано-Італія, які
знаходяться глибоко, а Альпах на висоті 2000 м. над рівнем моря, курс лікування яких 4-6 неділь, вартість лікувальних послуг 10-12 тис.дол.США, пропускна спроможність до 30 чоловік за період лікування, обмежена суворими природнім умовами (важкодоступна). Подібні лікувальні установи в Альпах формують пакет замовлень перспективно на рік-півтора. Крім того, ні одна з відомих Європейських лікувальних установ, де основним фактом і засобом лікування є кліматотерапія, не лікують так і на стільки єфективно важкі форми кісткового туберкульозу, як це можливо в лікувальній установі Добромиля.