“Енергетика здоров’я міста”

Програма “Енергетика здоров’я міста” передбачає пошук та облік позитивно впливаючих на людину геоактивних структур. Геоактивні структури є потужним фактором, активно впливаючим на здоров’я людини. За статистичними даними від 40% до 50% захворювань викликані впливом геопатогенних зон. Тому постає питання контролю якості житла, виробничих приміщень, де людина проводить до 80-90% власного часу, не тільки з точки зору екологічності будівельних матеріалів, а й наявності природніх і техногенних енергетичних полів (геопатогенних зон).

Геопатогенні зони – це геофізичне явище. В місцях їх розміщення змінені геофізичні параметри середовища: геомагнітне поле, електропровідність грунту, електричний потенціал атмосфери, рівень радіоактивності тощо. В такій зоні відбуваються зміни функціонального стану людини, виникає стан депресії, пригнічення, нервові розлади, головні болі, загальна слабкість тощо.

За даний період часу було проведено обстеження дев’яти 15 поверхових будинків в районі Русанівки м.Києва, двох мостів через Дніпро.

Актуальним є розробка та впровадження геоекологічного паспорту житла, який при забудові буде характеризувати екологічну безпеку проживання. Реалізація даної програми сприятиме застосуванню в Україні права на свобідний вибір місця проживання, що задекларовано в ідеях ЮНЕСКО.